Stronę cosmetology stworzyłam z pasji do kosmetologi upiększającej.

Wewnętrzne pragnienie podzielenia się swoją wiedzą z każdym, kto jest zainteresowany poprawieniem swojego wyglądu i rozwojem osobistym, daje mi siłę do działania.  

Szkolenia e-lerningowe tworzę od kilku lat pod własnym Wydawnictwem Autoedukacja i zamieszczam na swojej platformie E-learningowej  kursy.auditorium.pl

Moje ogromne prawie dwudziestoletnie doświadczenie, zdobyłam zaczynając działalność jako stylistka paznokci w 2000 roku, później linergistka(makijaż permanentny), kosmetyczka, masażystka i stylistka rzęs. Po wielu latach pracy zrozumiałam, że przekazywanie wiedzy w kolejne dłonie daje mi największą satysfakcję. Dlatego szkolenia i warsztaty to obecnie  duża część mojego życia .

Ciągle poszerzając swoja wiedzę ukończyłam studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Dało mi to rozległą wiedzę na temat substancji chemicznych zawartych  w kosmetykach oraz pozwoliło zrozumieć reakcje i oddziaływania związków chemicznych na skórę, paznokcie i cały organizm.

         Dbanie o urodę i zdrowie  poprawia kondycję oraz  samoocenę.

Ciekawe informacje na ten temat, znajdziecie w materiałach szkoleniowych i  warsztatach, na które zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych.